Běh pro hospic

VIRTUÁLNÍ BĚH PRO HOSPIC

Vážení příznivci našeho hospice, milí běžci,

náš reálný Běh pro Hospic sv. Alžběty plánovaný na 26. září jsme se rozhodli z důvodu nepříznivé epidemiologické situace změnit na virtuální formu.

Sice nebudeme startovat společně, ale můžeme vyběhnout pro společnou myšlenku, pro pomoc našemu hospici. Pojďte se do konce září proběhnout nebo projít! Vyberte si vaši oblíbenou trasu a běžte do přírody. Pokud žádnou takovou nemáte, můžete využít jednu ze tří tras, které jsme zmapovali. Uděláte pro svoje zdraví to nejlepší a vaší registrací k běhu navíc i dobrý skutek.

Registrovat se můžete zde.

Navrhované trasy:

1.      Myslím na vás na Myslivně – délka 5,4 km (Pisárky, Údolí Kohoutovického potoka, Myslivna)

2.      Zaječími skoky pro hospic  – délka 5,8 km (Kociánka, Sadová, Zaječí hora)

3.      S nadhledem jde všechno lépe – délka 6 km (Kamenná ul., Červený kopec, Kamenná kolonie)

4.      Moje oblíbená – dle vašeho uvážení

Hlasujte o nejlepší trasu v komentářích pod zvacím videem na našem facebooku https://www.facebook.com/hospicbrno – uvidíme rádi printscreeny z vaší běžecké aplikace, fotky pořízené při vycházce či běhu nebo nám zkrátka napište, jak se vám pro nás běželo.

Pokud se vám běžet nechce nebo to zkrátka z nějakého důvodu nejde, myšlenku společného běhu na dálku můžete podpořit i tak zde.

Sice na dálku, ale přesto – společně do cíle! DĚKUJEME VÁM!